Chcete nás spoznať?
Sme tím mladých nadšencov!
Sme tím nadšencov, ktorí svoju prácu neberú iba ako povinnosť. Pochádzame z východného Slovenska a zaoberáme 3D tlačou a návrhom 3D modelov, vďaka čomu sme nie len schopní zrealizovať všetky Vaše predstavy, ale aj pretvárať Vaše nápady do reálnych výrobkov.
„Snažíme sa o sprístupnenie nových technológií výroby a prototypovania pre verejnosť, poskytnutie moderných a flexibilných nástrojov. Podporovať inovácie rôznych predmetov, projektov, nápadov a rôznych iných foriem zajtrajška!“

Tvorba modelov

Robíme všetko pre to, aby sa všetky vaše sny a nápady mohli preniesť do nášho sveta pomocou 3D tlače.

Spokojnosť zákazníka

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás vždy prvoradá! Pokiaľ nie sme sami 100%-tne spokojní s našim výrobkom, pracujeme na ňom nadaľej.

Cenová ponuka

Dôraz nekladieme iba na kvalitu našich služieb a  produktov, ale zároveň sa snažíme o čo najlepšie cenové ponuky pre našuch klientov.
Na 3D tlač používame tlačiarne typu FDM/FFF a SLA/DLP čo znamená, že postupne nanášajú tenké vrstvy tlačového materiálu na seba vo vrstvách.
Ak máte svoje návrhy 3D modelov už hotové, stačí nám ich zaslať v prílohe. Pokiaľ ale nemáte 3D modely alebo neviete ako ich vytvoriť nie je s tým žiadny problém. Kontaktujte nás a my sa postaráme o všetko potrebné za Vás.

Snažíme sa o sprístupnenie 3D tlače a iných nových technológií výroby a prototypovania pre firmy a šírokú verejnosť, poskytnutie moderných a flexibilných nástrojov. Podporovať inovácie rôznych predmetov, projektov, nápadov a rôznych iných foriem zajtrajška!