Vítame vás v našom
Showroome!

Sme hrdí na to, že Vás zvedavosť dohnala až sem. Každý jeden kus z našej práce prešiel priamo našimi rukami.

Sme hrdí na svoju prácu

Príklad uplatnenia 3D tlače v priemysle

 

Zákazník nás kontaktoval s prosbou o vytvorenie výrobného prípravku na plastový výlisok. Úlohou prípravku bolo vodorovne zapolohovať nápis BOSCH, kvôli horúcej potlači písmen červenou farbou. Vďaka 3D tlači sa nám podarilo zákazníkovi ušetriť až 60% výrobných nákladov v porovnaní s CNC frézovaním a o 70% skrátiť čas dodania. Realizovali sme celý digitálny (CAD) návrh 3D modelu a samotnú 3D tlač prípravku. Na 3D tlač bola použitá FDM technológia.

 

 

Malosériová výroba pre nás nie je žiadny problém

 

3D tlač je v malosériovej výrobe (do 10 000 kusov) momentálne najlacnejší spôsob výroby. V tomto prípade sa nám podarilo zákazníkovi ušetriť 50% nákladov v porovnaní s CNC frézovaním. A v porovnaní s výrobnou metódou vstrekovania plastov 3D tlač nevyžadovala počiatočné náklady v desiatkách tisíc eur na výrobu formy. V tomto prípade sa jednalo o 3D tlač SLA technológiou 200 kusov robotov.

 

 

 

3D tlačou pomáhame aj v boji proti rakovine

 

Vyrábali sme brošne pre občiasnke združenie Amazonky, ktoré sa zaoberá rakovinou prsníka. Tieto brošne sa následne predávali a peňažný výťažok putoval ľuďom tŕpiacim týmto závažným ochorením. Sme veľmi radi, že sme týmto projektom mohli pomôcť dobrej veci. Na fotke môžete vidieť 120 kusov 3D tlačených brošní technológiou FDM v rôznych farbách. Na zadnú stranu brošní boli nalepené zicherky, kvôli ľahkému pripnutiu na oblečenie. 

 

 

Galéria naších najzaujímavejších projektov

tyrannosaurus rex 3d tlač
3d tlač draka
3D tlač robotického ramena
3d tlač súčiastok
tank 3d tlač
3D tlač turbíny
starwars brnenie vyrobené 3D tlačou
busta 3d tlač
3D tlač robotickej ruky
veľkorozmerná 3D tlač
architektúra a 3D tlač
váza 3d tlač
motor 3d tlač
3d tlač panorámy
motýlik 3d tlač
3d tlač ozubených kolies
váza 3D tlač
tyrannosaurus rex 3d tlač
kľúčenky s menom 3d tlač

Neváhajte si pozrieť mnoho ďalších fotiek na naších sociálnych sieťach!

         

Máte záujem aj vy o svoj výtlačok?

Snažíme sa o sprístupnenie 3D tlače a iných nových technológií výroby a prototypovania pre firmy a šírokú verejnosť, poskytnutie moderných a flexibilných nástrojov. Podporovať inovácie rôznych predmetov, projektov, nápadov a rôznych iných foriem zajtrajška!